Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! -SMS съобщение Гошо, Петър Иванов е. В В 10:00 часа ще те чакам пред затвора. Излез там да се разберем. -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Хриска, прибирай се вкъщи! Купих ти шампоан, да обядваш. Мама -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ" Бони, в тоалетната сме. Ела да ни донесеш салфетки, моля те. Чао! Чакаме те. -Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ"
Разни 1,993 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо девствената ципа на блондинка не зараства - Защото не й остава време. Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. — О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. — Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишктата до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. — Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! — Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. — О, боже! – пропищял слонът – Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. — Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? „Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше“ - По какво се познава, че блондинка е трила файл? - По следите от гума върху монитора. Из законите на Мърфи... Закон за еволюцията на Питър Компетентността винаги съдържа в себе си семето на некомпетентността. Правило на Питър за творческата некомпетентност Създавайте впечатление, че вече сте достигнали нивото си на некомпетентност. Теорема на Питър Некомпетентност плюс некомпетентност е равно на некомпетентност. -Бабо Мравке,де така? -Тичам Щурчо за трева.А ти де с таз спринцовка? -Днес калинката се боцка та съм канен за другар. -А когато сняг запръска,що ще чиниш ти зимъска? -Е,срам не срам,ще поискам аз от твоя паркизан. -Аз пък няма да ти дам,ги ди дърти наркоман!