Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една вечер Айшето и Кюмюр седнали пред телевизора да отдъхнат след тежък ден. Айшето взела дистанционното и докато прецъквала каналите видяла че на един от тях започва "Титаник". Гледали с интерес и когато дошла кулминацията на филма с потаването на кораба и двамата започнали да реват. Кюмюр попитал Айшето защо реве и тя му казала: - Е как защо виж колко хора умряха в студената вода... Ами ти защо ревеш? Попитала го и тя: - Как що ма виж колко желязо потъна!
Разни 1,635 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само един човек от колектива не злорадстваше на чуждата мъка, но в последствие излезе, че е чуждестранен шпионин. Два крокодила летели и единият казал: - А бе, знаеш ли, че крокодилите не могат да летят? - Е па, знам - отговорил другият и... паднали. - Татко, дай ми двадесет лева! — Нямам. — Ти не си ми никакъв баща! Сега ще поискам от съседа и ще видиш, че той ще ми даде… Излез веднага от стаята, иначе ще ти пиша отсъствие! Учителка в ДТГ - Стара Загора Дядо отива при лекар: - Докторе не ми става... дай ми нещо , поне веднъж да оправя бабичката. - Ето ти това прахче -казал докторът. Имам обаче само едно. Поръсваш си оная работа точно преди да оправиш бабичката и няма да имаш грижи! Отишъл си дядото в къщи и от вратата се развикал: - Бабо сваляй гащите и се одупвай! Развълнувала се бабата , свалила гащите, одупила се , дядото я напънал отзад , но бабата от зор взела , че пръднала. Прахчет се разнесло на всички страни и дядовото достойнство паднало. - Хайде де дядка, какво се бавиш? ! Какво става? - Вдигай си гащите..изпърдя си късмета ... тва стана!