Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат жената на един програмист: - А как ви ухажваше? След кратко колебание, тя : - Показа ми...компютъра си...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Един Интернет маниак мери кръвното на друг: - Колко е? - 120/100 kbps.
Програмисти
03.10.2017
3,573 прегледа
Следващ →
Още вицове
Войник пише на родителите си: - Скъпи родители! В свиреп бой загубих крака си. Сега лежа в болницата без стотинка. Моля помогнете ми - пратете пари! Баща му отговаря: - Синко! Тъй като това е четвъртият крак, който губиш, научи се да се придвижваш на колкото крака са ти останали.
Две бебета си говорели. По едно време момиченцето се развикало: - Помощ! Помощ! Изнасилват ме! Момченцето я погледнало и отбелязало: - Защо предизвикваш паника? Не виждаш ли, че си седнала на биберона!?!
Иванчо казва на баща си: - Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. - А ти благодари ли й? - Не. Веднага настъпих и другия й крак…
Пациент влиза при лекаря и казва : - Докторе нещо не съм добре. Снощи с жена ми се заприказвахме, говорихме си говорихме си и се изчукахме. - Еее, в това няма нищо лошо. - Да, ама на другия ден дойде балдъзата. Заприказвахме се, приказвахме си и най-накрая се изчукахме. - Еее, от това по-хубаво няма. - Да, ама на следващия ден дойде баджанака. Приказавахме си, приказаахме си и го изчуках. - А бе я да си ходиш, че много се заприказвахме нещо!
Събрали се горските животни в гората за да съдят змията. Всеки давал предложение за наказание. Дошъл ред на заека: - Нека и отрежем главата! Животните се възмутили: - Зайо, това е много строго. - Добре, нека тогава и отрежем опашката до главата.