Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един Интернет маниак мери кръвното на друг: - Колко е? - 120/100 kbps.
Програмисти 3,573 прегледа
Следващ →

Още вицове

Войник пише на родителите си: - Скъпи родители! В свиреп бой загубих крака си. Сега лежа в болницата без стотинка. Моля помогнете ми - пратете пари! Баща му отговаря: - Синко! Тъй като това е четвъртият крак, който губиш, научи се да се придвижваш на колкото крака са ти останали. Две бебета си говорели. По едно време момиченцето се развикало: - Помощ! Помощ! Изнасилват ме! Момченцето я погледнало и отбелязало: - Защо предизвикваш паника? Не виждаш ли, че си седнала на биберона!?! Иванчо казва на баща си: - Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. - А ти благодари ли й? - Не. Веднага настъпих и другия й крак… Пациент влиза при лекаря и казва : - Докторе нещо не съм добре. Снощи с жена ми се заприказвахме, говорихме си говорихме си и се изчукахме. - Еее, в това няма нищо лошо. - Да, ама на другия ден дойде балдъзата. Заприказвахме се, приказвахме си и най-накрая се изчукахме. - Еее, от това по-хубаво няма. - Да, ама на следващия ден дойде баджанака. Приказавахме си, приказаахме си и го изчуках. - А бе я да си ходиш, че много се заприказвахме нещо! Събрали се горските животни в гората за да съдят змията. Всеки давал предложение за наказание. Дошъл ред на заека: - Нека и отрежем главата! Животните се възмутили: - Зайо, това е много строго. - Добре, нека тогава и отрежем опашката до главата.