Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Изискан мъй влиза в РЕП-а и си купува вестник Труд. След това се обръща кам продавачката: - Може ли да ви питам нещо? - Кажете?!? - Простете, Вие имате ли пу...ка? - Простак! Как не Ви е срам!?! - възмутила се продавачката. На следващия ден историята се повторила. Продавачката пак се развикала и го изгонила. Това се повторило няколко дена и накрая продавачката решила да му отговори. И така. Влиза мъжът. Купува вестник Труд. Обръща се към продавачката и задава въпроса си: - Простете, но Вие нямате ли си пу...ка? - Имам! - троснато отвърнала вестникарката. - А като имате, може ли да попитам, защо мъжът ви опъва жена ми?
Гадории 5,655 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момченце пита баща си: - Татко! Как мислиш, тежко ли е да изгубиш жена си? - Много тежко, синко. Практически абсолютно невъзможно, но аз все още не губя надежда. - Тъщата се разболя... - Нещо сериозно ли е? - Ами не. Обикновен птичи грип. Един физик, химик и садист решили да изследват стар скелет. Пръв в залата влиза химикът. Излиза след един ден и казва: - Скелетът е на 3000 години. Влиза химикът. Излиза след една седмица и казва: - Скелетът е на 3000 години. Влиза последен садистът. Една година се чува само:"ох","ау" и накрая излиза доволен. - Скелетът е на 5000 години. - Как разбра бе? - Призна си го мръсникът! Мислеше, че е продукт на своето време, а беше полуфабрикат. За женската логика... Питат един мъж - каква е вероятността да излезете на улицата и да видите динозавър? - Едно на трилион. Питат същото една жена, и тя казва: - Една втора! - Как така? - Ами много просто - или ще видя, или няма да видя.