- Защо се развеждаш с мъжа си?
- Той ми изневерява.
- Мръсник!
- Аха! Казва, че не съм такава, каквато му трябва! На всички съм добре, а не него - не съм била!
- Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? – пита съдията.
— Когато миналия път ме съдихте, ми казахте: „Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял ден?“. Е, аз кога да работя?