Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Някои вярват, че гарваните водят пътешествениците по пътя им. Други вярват, че да видиш самотен гарван носи късмет. А ято гарвани предвещава нещастие. А гарван преди битка предвещава победа.
Бисери 3,184 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи... Летят в самолет англичанин, французин, германка и поручик Ржевски. Самолета започва да пада. Става ясно, че има само един парашут. Поручик Ржевски започва да си го навлича. - Поручик, но сред нас има жена! Ржевски се замислил, погледнал си часовника и попитал: - Мислите ли, че ще успеем?! Яко загазих. Приятелката ми някак е разбрала за годеницата ми. Сега двете заедно пътуват към нас, за да кажат на жена ми. Разговор между ловци: - Как разбра, че онази мечка е стръвница? - По погледа - същият като на жена ми! Урок по биология: - Деца, защо момиченцата в по-ранна възраст са по високи от момченцата? Иванчо: - Защото тогава г-жо на момченцата им растат отдолу топките, те ги дърпат надолу и затова растат по-бавно.. - Малко груб отговор Иванчо, има логика, но защо като пораснат, обикновенно младежите са по-високи от девойките? - Ми защото тогава, г-жо са им пораснали вече циците, те са по-тежки от топките, дърпат ги надолу и затова са по-ниски..