Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животните в гората решили да стават културни и построили тоалетна, но още първата нощ някой счупил прозореца. Оказало се, че е заекът. Царят на гората - лъвът разпоредил зайчето да поправи прозореца. На втората и третата нощ пак същото. И решили животните в гората, да изправят зайчето пред горския съд, да го разпитат защо прави така. Изправило се зайчето пред съда и тъжно заразказвало: - Влизам първата вечер в тоалетната - влиза след мен вълкът, оправя ме, избърсва се с мен и прас изхвърля ме през прозореца. - Влизам втората вечер в тоалетната - влиза след мен мечката, оправя ме, избърсва се с мен и прас изхвърля ме през прозореца. - Третата вечер обаче отивам в тоалетната и гледам таралежът вътре. Реших и аз да бъда смел, оправих го, избърсах се с него и откъде съм излезнал и аз незнам...
Животни 3,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един мъж в зоомагазин. В един от аквариумите вижда много красива риба. - Колко струва тази рибка? - Не се продава, не можем да я хванем... - Разкажете на съда, защо сте убили с брадва кучето на съседа си ? - Когато кучето ме ухапа, аз нямах нищо друго подръка освен брадвата, иии ... - Но защо беше нужно да го убивате - защо не го ударихте с обратната страна на брадвата ? - Да, но тази проклета твар не ме ухапа по задника. Секретарка пита шефа си: - Скъпи, а защо така ме гледа жена ти? - Защото някога самата тя ми беше секретарка!.. Две жени се разправяли: - Моят като го знам... Пак ще ми се прибере кьоркитюк... - О-о-о-о-о! Аз моя го отучих и сега не близва ама грам. - И как ма муцка? - Как ли? Ами вървя си по улицата и намирам една премазана котка. Вземах я и си отивам в дома. Напълних една кофа с ракия и "удавих" котето вътре. После излязох на пазар. Връщам се след време и к’во да видя? Нашият погнусен от гледката се зарече и до ден днешен не е близвал. Другата решила и тя да направи така. Всичко по "упътване", прибира се и какво да види? Нейният мил супруг на колене и усуква котката и: - Моля ти се котенце! Пусни поне още сто грама... Пациент лежи в операционната и чака да дойдат докторите. Пръв влиза анестезиологът - преплита крака, хълца, вони на спирт, опитва се да си сложи ръкавиците ама не може да ги улучи... - Вие сте пиян! - втрещява се пациентът. - Кой, аз? Пиян? Ха, още не си видял хирурга!