Секретарката внася кафето и сутрешните вестници в кабинета на кмета.
- Нещо много сме намръщени днес - опитва се да се пошегува той, оглеждайки сексапилния й тоалет.
- Не бих искала да го сметнете за заплаха, Г-н Кмете, но...
- Какво?
- Ако не ми повишите заплатата, ще бъда принудена да напиша мемоарите си...
Блондинка влиза в бара много разстроена. Барманът я пита:
- Защо плачеш?
- Всички ми се смеят, че съм много глупава!
Баманът:
- Ще ти докажа, че не е така.
И барманът се обръща към една брюнетка:
- Отиди до вас и виж дали не съм там.
Брюнетката тръгнала. Блондинката се смее. Барманът я пита:
- Защо се смееш?
Блондинката:
- Ама, че е глупава! Аз бих се обадила по телефона.