Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Гледах "Терминатор 2". Хубав филм. И героите са добри. Особено онзи от течен метал... Както седна зад волна за него си спомням...Такива пешеходци ни трябват...
Разни 1,188 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато човек се смее - той става по-добър, затова като имате молба за пари назаем, започнете хитро с един виц. Бог отишъл на инспекция в Ада, за да провери как се наказват грешниците. Влиза е една стая, в която наредени много хора получават от време на време по някой бич. Бог попитал: - Какъв грях имат? - Прелюбодеание. Колкото пъти са го извършили - толкова бича на ден получават. Стигат втора стая. От нея доста по често се чуват вопли. Бог попитал: - Какъв грях имат тези? - Джебчии. Колкото пъти са крали по толкова бича на ден получават. Стигат стая от която се чуват постоянни вопли и писъци. - А тези ? - попитал Бог. - Спамъри... Табелка в зоологическата градина: "Моля не плашете щраусите подът е циментиран!" Един пиян човек звъни на собственика на магазина за алкохол в 01:00 часа и пита: -Кога ще отвори магазина? А той му отговаря: -Изчакайте да се съмне и ще отидете в магазина. След 2 часа мъжът пак звъни: -Кога ще отворят мага зина? Собственикът пак му казал да изчака до сутринта. пияният пак се обажда: -Кога ще отворят магазина? -Когато се съмне ще влезете. Тогава пияницата казала: -Аз не искам да вляза.Аз искам да изляза. Отива мъж на четиредесет години при психиатъра: - Докторе, имам мания за преследване, струва ми се, че където и да отида след мен върви огромна тълпа. Отивам в пустинята - след мен, аз в морето - и те... - Да, определено сте тежък случай. Как се казвате? - Моисей...