След края на медения месец, младоженецът се среща със свой приятел и започва да разказва:
- В първата брачна нощ, след като правихме любов, аз, по навик, оставих 50 долара на възглавницата!
- Е, не е чак толкова страшно - успокоително казал приятелят.
- Не това ме притеснява! - продължил женихът. - Жена ми ми върна 20 долара ресто!
Гледах "Терминатор 2". Хубав филм. И героите са добри. Особено онзи от течен метал... Както седна зад волна за него си спомням...Такива пешеходци ни трябват...