Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На един остров живеели 5 слона. На острова имало само 1 палма. Единят слон се качил на палмата.Защо? За да види за нападатели! Вторият слон се качил на палмата.Защо? За да играе с другият на сантасе! Третият слон се качил.Защо? За да им брои точките. Трети слон се качил.Защо? Да играят на 3,5,8. Четвъртият се качил.Защо? За да има каже че ако още един слон се качи ще се пребият. Петият се качил.Защо? Еми то е логично - защото е мразел другите 4 слона...
Любими Герои 3,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една бабка си имала котка и много я хранела. Един ден не могла да я намери и започнала да я вика: - Мац пис пис пис, мац пис пис пис... В този момент видяла котката да седи на дивана и да казва вдигайки лапа : - Peаce, бабоооо.... - Докторе, искам да ме кастрираш! - Ама как, така няма да можеш да имаш деца вече! - Именно. - Ама ти това обмисли ли, го - все пак важно решение е Обсъди ли го със семейството ти? - Да, даже гласувахме. 17 за, само 2 против. Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: — З-з-з… Другият го прекъсва: — Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: — Кажи сега. — З-з-забравихме палатките. — Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: — М-м-м… Другият казал: — Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. — М-м-майтап бе. - Ако играят немци срещу еврей мач в газова камера кой ще победи? - Еврейте защото са на свой терен! Женската логика: По бански няма търпение да се покаже, но ако е по бельо умира от срам ...