Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На въпроса "Как живееш?" грозно псуваше, търкаляше се по пода, биеше си главата в стената, в общи линии не искаше да отговори...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
В час по география, ученичка: - Леле... Много съм тъпа! Учителят: - Без изблици на такава честност!
Любими Герои
03.10.2017
3,693 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майката към бащата: - И не забравяй да провериш, как Петьо си е изтеглил съчинението!
- Чу ли, че Генералният щаб е отказал да сформира отбор от 25 умни и красиви военни, които да се явят на шоуто "Тест на нацията"? Отговор1: Да, не са успяли да съберат 25-ма умни...А и ги е страх, че блондинките ще ги победят... Отговор2: Коефициента на интелигентност на военните е държавна тайна, и ако бъде разбран може да бъде застрашена националната сигурност...
Късно през нощта, някъде след полунощ. Пред един уличен стълб стои пиян мъж и крещи: - Женааааа, отвори ма, чуваш ли ма, жено! Покрай него минава полицай и му казва: - Господине, жена Ви я няма тук. Това е уличен стълб. Вие сте пиян! - Не съм пиян бе! Жено, отваряй! - Я ми дъхнете! Дъхнал му той, полицаят се вкаменил за момент, след това се развикал: - Айде ма, нема ли да отвориш на човека!
Каква е разликата между чорапите и чорапогащника? - Чорапите миришат на едно място, а чорапогащника на две.
Чапай и Петка бягат от белите. Препускат с конете, но белите са близо. Тогава се качват на едно дърво. Белите са отдолу, а те са затаили дъх на дървото. Петка шепне: - Не издържам, ще се изпусна! - Трай, бе! Че и мен ще видят! - Не издържам вече! Ще се изпусна! - Дръж се бе! - А поне може ли да пусна коня!