Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На органите на едно тяло им отпуснали пенсия. Но пенсията била само една. Органите направили събрание за да решат на кого да я дадат. Един викал "На сърцето", друг "На черния дроб". Доста време спорили. Някъде от дъното на залата се обадил един орган: - Дайте пенсията на мен! Аз цял живот съм работил в тъмни и влажни пещери, на висока температура, в лоши условия и сега съм уморен. Аз искам пенсията! Председателят на събранието: - Какъв си ти дето се обаждаш там в дъното? Я стани да те видим кой си! Органът: - Охоо.... Аз ако можех да стана щях ли да искам пенсия!?! Тогава органите единодушно решили да дадат пенсията на него. И от тогава до ден днешен този орган се пенсионира пръв.
Разни 2,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

Войник се обръща към командира: - Другарю командир, заповедта е изпълнена! - Но аз нищо не съм заповядвал! - А аз нищо не съм правил. Отидох на кино на Титаник 3D. Филмът беше така реалистичен, че на практика усещах, как Джеймс Камерън ми издърпва парите от джоба. Мъж след работа си отива у дома и още с влизането си жена му започва: -мъжо телевизорът се развали.Оправи го ! -А , да бее аз да не съм телевизионен техник.-казва мъжът Жената отново започва: -хладилника се развали,фурната се развали Мъжът разбира се отново отгожаря: -да бе,даа аз да не съм хладилен техник или ел.техник. На другият ден,мъжът пребирайки се от работа вижда,че всичко в къщи е ремонтирано.Пита жена си: -Кой оправи всичко това? -..Ми..комшията -Как комшията?Ти какво му даде,как му плати? -Ми той ми каза или да правим секс или да му напражя торта -А ти какво???,казва мъжът -Ми дадох му да ме е*е -Е как така си му дала да те е*е?Защо не му направи торта? -А да бе,аз да не съм сладкарка, - Какво правиш в работата си? - Работя. - На работа всички работят. Какво точно правиш? - Спя! - ??? - Аз съм охрана. Жената си е жена: сложен организъм, неуправляем механизъм, непредсказуеми действия.