Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Басейн пълен с момичета - компот от сливи. Басейн пълен с бабички - ошав.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
В ресторанта
Келнер към кинозвезда: - Мисля, че някъде съм ви виждал. - Сигурно в киното? - Може би, а в кое кино ходите?
В ресторанта
03.10.2017
7,207 прегледа
Следващ →
Още вицове
Действието се развива в студентските общежития на УАСГ.Момиче и момче стоят в една стая.Момчето чертае а момичето го гледа и си мисли как да си поиска малко ласки.Към 12 вечерта момичето вече умирало от скука и се решило: - Иване, хайде да правим секс? - Не мога сега, остави ме, чертая! След 10 мин. тя се посъблякла и пак попитала: - Иване, хайде да правим секс? Той я огледал и пак отсякъл: - Не мога сега, чертая! След още 10 мин тя останала чисто гола и пак попитала малко по настоятелно: -ИВАНЕЕЕЕЕЕ ИСКАМ ДА МЕ ИЗЧУ*АШ !!!! - Не мога, чертая. -бил неговият отговор отново. Момичето не издържалко и както е голо излезнало на коридора и с ярост изкрешяло: - НЯМА ЛИ 1 СВЕСТЕН МЪЖ В ТОВА ОБЩЕЖИТИЕ???????? Отворили се няколко врати и от там се чуло : - Що? чертежи ли ти трябват ?????
Срещат се двама мъже. Единия казва: - Знаеш ли, моята жена кара като мълния. Другия пита: - Толкова бързо? - Не, веднага в дървото.
Гинеколог отива в един сервиз и пита шефа. - Така и така..... ще може ли да Ви използвам сервиза за час, че нещо ми прави проблем колата - каквото трябва ще си платя. Човека се позамислил и се съгласил. След час и нещо един от работниците отива при шефа си и му вика: - Шефе, тоя трябва да го вземен на работа на всяка цена, направи основен ремонт на колата за 1 час. - Защо бе, какво толкова ти не можеш ли? - Абе мога аз, ама ..... той през ауспуха.
Един човек решил да се пробва за гробар. Дали му една лопата и му показали мястото за гроб. Тръгнал той през гробището и четял надписите по надгробните плочи: — Тук почива, тук почива… Когато стигнал до мястото за копане хвърлил лопатата и казал: — Ееее, тука всички почиват, само аз ли ще работя!
Мъж към жена си: - Хайде да направим една ролева игра. - Каква? - Ти ще си Червената Шапчцица, а аз Вълка. - Супер, хайде! - Тогава отивай да опечеш една питка...