Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дама на около 30 която била доста палава отишла да си вземе детенцето от детската градина. Тръгнали те двмацта с колата, и тъкмо излизат на магистралата и ПРАС! ! ! забива се един х/уй на предното стъкло... Детето се чуди и пита майка си: -Мамо, какво е това? Майката угрижена какво да отговори на детето си се замисля за минутка и казва: -Ами някакво насекомо, миличко! Детето обаче насреща отговаря: -Е, добре, Мамо, то как лети с този х/уй?
Семейни 2,921 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зайо, Вълчо и хамстерът решили да играят в пиеса. Вълчо им предложил да си намерят театрални имена. Вълкът щял да бъде Вуйо, заекът - Зуйо, а хамстерът казал: - Аз няма да участвам... Първият съвет към току-що проходило ескимосче: - И запомни един път завинаги, жълт сняг не се яде! Един мъж ходел да играе голф всеки ден независимо от това какво е времето. Една сутрин тръгнал към игрището. Било студено и решил да се върне. Жена му си била още в леглото и той се съблякъл и сгушил до гърба й. Казал: - Навън времето е ужасно. - Да. Можеш ли да повярваш, че глупавият ми мъж отиде да играе голф. Британски учени-селекционери успяха да кръстосат пръстите на ръцете си. Едно младо семейство - мъж и жена с дете, били на разходка в планината. Минавайки покрай една местност, мъжът казал: - Жено помниш ли... - тук бяхме точно след сватбата. - Тати, ами аз къде съм бил? - попитало детето. - Ами... аз те носих нагоре, пък майка ти - надолу!