Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Децата, заченати с помощта на Виагра, се различават от другите, по това че могат да стоят прави веднага след раждането...
Разни 1,629 прегледа
Следващ →

Още вицове

и тогава Моканина погледнал към пътя, и видял една каруца впрегната в два коня, и две жени... Съчинение Стар майтапчия е на смъртно легло. Вика своите роднини и се покайва: - Жена, помниш ли, когато ти изгоря палтото от норки за 10000$, аз го запалих! - А ти братко, помниш ли онази нова кола, която се взриви, нея също аз я взривих. - Сестричке, на вас ви изгоря вилата, пак аз бях. - Моля ви, всичките да ми простите. Имам и една последна молба. Когато умра ме обърнете по корем, набутайте ми една свещ в задника и я запалете! Умира човека. Роднините, няма как, решили да изпълнят последното му желание. След пет минути входната врата пада с трясък, в стаята връхлитат ченгета и крещят: - Имаме сигнал, че тук издевателстват над трупове! Крупен чиновник блъска двама човека на пешеходна пътека, пита съдията: - Какви ще са последствията? - Този, който с глава е разбил предното стъкло, пет години за нападение и опит за грабеж, а този, който е излетял в храстите може общо осем години - и за опит да избяга от местопрозшествието. Една наша, замогнала се много мутра в "Лувъра", със сина си разглеждат експонатите. Спряли пред статуята на Венера Милоска: -Тате, как се казва тази леличка? Нашият чете табелата: -Венера.. -Що се казва Венера? -Мии, била болна от някаква венерическа болест! -Ми тате, що няма ръце? -Що няма, предполагам, че тогава пичовете са й отрязали ръцете да не я разпространява.. Обама: Чу ли, избраха ме за президент! Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент! Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина... Секретаря: Събота ви е работен ден. Обама: Хммм... А неделя? Секретаря: Също работен. Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам? Секретарь: На празниците също ще работите. Обама: Защо???! Секретаря: Защото сте негър, господин президент.