Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Отче, а колбаси по време на поста може ли да се ядат? - Колбаси, които струват под шест лева килото, може, сине!
Разни 1,896 прегледа
Следващ →

Още вицове

За да тестваме новия перилен прах, ние отидохме в детска градина и помолихме децата хубаво да се изцапат. Това беше 15-тата градина, в която направихме тази шега с децата и си заминахме... Две мутри си говорят: - Абе Компир, тия гимнастичките с кво се занимават кат станат на 20-25 год? - Е как кво Бе? Стават кат нас - ние имаме бухалки, те също... Жена съди мъжа си. Съдията: -Кажте причините, поради които съдите мъжа си. Жената: -Ами той ме нарече котка. Съдията: -Това не е причина да го съдите. Жената: -Да но после той ме хвърли от 8-я етаж за да види дали ще падна на четири крака. - Ако имах власт, щях да наредя да хвърлят всички бутилки с алкохол в морето! - Въздържател ли сте? - Не, водолаз! Бал в руското посолство. Дъщерята на мавританския крал танцува блус с руското културно аташе. Девойката е стеснителна и в един момент притеснено споделя: - Притеснявам се, че деколтето ми е много дълбоко. Аташето поглежда и тактично отвръща: - Окосмена ли сте между гърдите? Принцесата, още по-притеснена, но вече и ядосана: - В никакъв случай, как смеете? ! Аташето: - В такъв случай наистина е твърде дълбоко...