Англичанин лети от Англия за САЩ с авиокомпания "Пан Американ". След отлитането ударил набързо няколко големи уискита и заспал ... на пода на самолета. Стюардесата го буди, бутайки го по рамото. Той трудно отваря очи и пита:
- Where are we?
- In US
- In my ass?????
Двама хакери си говорят:
- Да знаеш вчера к`во стана... седя си аз, гледам Нова ТВ и по едно време говорителят, вика: "Дами и господа, вие гледате Нова ТВ.".
- Ама той откъде знае, че гледаш точно Нова ТВ?
- Ами точно и аз това се чудя...