Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо и Марийка ще играят на криеница. Иванчо се проявил като кавалер и каэал: - Аэ ще мижам първи и ако те намерия ще те чукам. Марийка отговорила: - Добре и ако не ме намериш да энаеш че съм зад гардероба!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Рибар се хвали на приятели: - Вчера хванах ей такъв шаран - и си показва ръката, до лакътя. - Ай стига бе, такива космати шарани няма.
Разни
03.10.2017
1,690 прегледа
Следващ →
Още вицове
В руски силоз за ядрени ракети пристига началника и казва на подчинените си: - Момчета, пак сте оплескали работата! Ще има наказания! Който си е отворил бирата на червеното копче да отиде и да изтрие Америка от картата на света!
Влизат две мутри в един ресторант и решават да се направят на интересни. Викат келнера и му казват: - Донеси ни черен салам или ще те спукаме от бой! - Господа, в момента нямаме черен салам, но можем да ви предложим черно мляко. Мутрите се учудили и решили да го опитат това черно мляко. След малко дошла една негърка, тряснала им главите една в друга и започнала да ги кърми в продължение на 2 часа. След като ги накърмила едната мутра казала на другата: -Е ,брато, добре че нямаха салам!
Една блондинка кани своя приятелка на гости... Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва: - Гледай сега - като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а ти знаеш ли къде отива токът? - Не.. - отговаря другата. Първата изгасва лампата, отива до хладилника и отваря вратата му. С възторг казва: - Ето виж, че токът отива в хладилника, за да се съхранява!
- Вече не мога да понасям жена си! От пет месеца повтаря едно и също! - И какво повтаря? - Да съм изхърлел новогодишната елха.
Прибира се Иванчо вкъщи щастлив като на половин каса бира. Баща му гледа бележника и казва: - Глупако! Сума ти двойки, а ти се радваш! - Само един бой и е ваканцията!