Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Марийка пътуват кум Б-я. По пътя блъскат скункс. Марийка казва: - Иване, да го вземем да го излекуваме вкъщи. Иван: - Да, но как ще минем през границата с него няма да ни пуснат. Марийка: - Ами ще го скрием някъде. Иванчо: - Но къде...? Марийке, защо не го мушнеш в бикините си! Марийка: - Иване бе, то мирише! Иванчо: - Карай бе, ако издаржи!
Иванчо и Марийка 3,652 прегледа
Следващ →

Още вицове

Минутите на микровълновата са по-дълги от обикновените минути. Олимпиадата в Москва. - Това мече Миша има много глупав поглед - обръща се Мюлер към Калтенбрунер. \"Не мисли, че ти си много красив\", мисли си Щирлиц. Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря "Ай стига бе". Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато "Ай стига бе". - Остави! - отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. - Не е толкова голяма беда. - казал вторият. - Любов. Случва се. - Да ама първото дете се роди черно. - Е, какво да се прави, по-силна черната кръв - ражда се черно дете. - Да, ама второто дете се роди бяло. - Еее... случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. - Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. - Ай стига бе... - Полицията?! Обаждаме се от психиатрията. Един пациент избяга! - Отличителни белези? - Плешив и къдрав. - Плешив и къдрав?! Ама..това е невъзможно! - Нали ви обяснявам, че се обаждам от психиатрията... Срещат се двама съседи. - Комши, вашата котка защо мяука така зловещо? - А вашата котка не мяука ли, като я къпете? - Не. - А като я изстисквате?