Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По-добре да паднеш духом, отколкото да духаш паднал!.
Бисери 2,875 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един на преглед и казва: -Докторе, разстроен съм! Докторът му дал успокоително и му казал да дойде след седмица на контролен преглед. Явявя се болният в уречения ден и на въпроса на доктора как се чувства след лечението, отговаря: - Ами пак се насирам, но вече не се ядосвам. - Татко, викат те на малка родителска среща. - Как тъй малка бе? - Аз, ти и директора. - Защо? - Подпалих кабинета по химия. След няколко дни. - Татко, пак те викат. - Защо? - Взривих кабинета по физика. След още няколко дни. - Татко, пак те викат. - E, тоя път няма да отида. - Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини. Пустиня. Голяма жега. Върви уморен човек. Изведнъж намира една бутилка. С последни сили я отваря и от нея излиза вълшебния джин с думите: - Ще ти изпълня всяко твое желание, господарю. - Искам вкъщи. - Да вървим. - Не ме разбра, искам БЪРЗО! - Тогава да тичаме! С кого спи мъжът през живота си? - до 3 години с биберона - от 3 до 7 с мечо - от 7 до 10 с Батман - от 10 до 15 с никой - от 15 до 20 с мечтата - от 20 до 30 с жена си - от 30 до 40 с чужда - от 40 до 50 с всяка - от 50 до 60 с грейка - от 60 до 70 със затворен прозорец. Говорят си двама приятели: - Ти като видиш хубава жена, събличаш ли я с поглед? - Разбира се! Събличам я, правим секс, женя се, запознавам се с родителите й, скарвам се с тъщата..и накрая се развеждам. След което повече не ща да я погледна.