Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама се карат, трети губи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Истинският джентълмен винаги прави път на дама, носеща... чувала с картофите
Бисери
03.10.2017
2,914 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж, участвал в десетгодишна експедиция из непознати земи се завръща у дома. На вратата го посреща жена му. На ръцете й лежи малко бебе, а зад гърба й надничат още три хлапета. Мъжът грозно пита: - Какво е това нещо, скъпа? - Ами, това, Пешо, са поздравите, които ми пращаше през годините по колегите си...
Мутра се обажда в газификация: - Братле, какво става? От сутринта съм пуснал газовия котлон, а още не се е запалил. - А кибрит палихте ли? - Еййй, забравих! Сега ще запаля...
Мъж отива на сексолог. - Докторе, не мога да удовлетворявам жените. - Разкажете ми по-подробно. От къде започвате? - Първо слагам момичето на леглото. - Правилно. - После го събличам. - Правилно правите. - После вкарвам половин сантиметър, после още половин сантиметър... - Е, какъв ви е тогава проблема? - ... и накрая останалия половин сантиметър.
Все някога ще създадем съвършени роботи. Те ще ни спасят нас от всичката тежка физическа и умствена работа. А ние ще им сервираме кафето.
Две блондинки си говорят в кафенето на културни теми. Едната пита: - Миличка, ти гледала ли си "Титаник"? - О, да! Даже няколко пъти! - Коя сцена ти хареса най-много? - Оная дето бяха на кораба!