Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
в един бар борец говори с жена. -как се казваш? -Станка. - ама не те питам с кво си дошла!
Борци 4,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Един шоколадов сладолед за детето и един валерианов за мен." Майка с дете към сладоледаджия Господ: - Адаме, защо не искаш да ми дадеш реброто си? Да не ти се свиди? - Не, Господи! Но имам едно такова лошо предчувствие... - Кой те научи да псуваш? - пита разгневено майката на Иванчо. - Дядо Коледа. - Дядо Коледа??? - Ами като ми слагаше подаръка под елхата си удари коляното в масата... Започнала една блондинка работа като барманка. Идва клиент и казва: - Един " Бурен оргазъм" моля! Блондинката се възмущава: - Ама какво си мислите Вие? Това е прилично заведение! - Има го в менюто! Вижте! - казал клиентът. - М-да...Наистина има го в менюто. Ами тогава да вървим... Едно детенце влиза в стаята на майка си и пита: - Мамо, мамо, а ангелите летят ли? - Летят, миличко, летят... - Ми вчера татко викаше на слугинята, че е ангелче - Да миличко, още утре сутринта ще видиш как ангелчето ще излети...