Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Във връзка с последното поскъпване на водата, се очаква и поскъпване и на бирата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
иванчо пита приятеля си -пешко родителите ти страхуват ли се от анамационни филми?-не. -щот моите като почне някое отиват в спалнята и се тресат от страх.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,821 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пиян влезнал в градска тоалетна по нужда, но вместо във мъжката той влезнал в женската. След него влезнала жена и го видяла! Възмутена от гледката жената му казала: - Извинете, господине, но тук е за жени!!! Пияният се обърнал към нея и казал: - Е това дето го държа за кво е?!
Доктор към пациент: - Точно навреме сте дошли при мен. - Какво ми е, докторе? Нещо сериозно ли е? - Още ден-два и сам щяхте да си оздравеете.
Защо ковчега на блондинката е триъгълен? Защото блондинката като си затвори очите, си отваря краката!
-Ало! Апартамент 159, блок 603, Младост? - Да! - Парите, които са в гардероба в спалнята, трябват ли ви? - Да!!! - Тогава поръчайте от нашата фирма блиндирана врата!
Пациент влиза при лекаря и казва : - Докторе нещо не съм добре. Снощи с жена ми се заприказвахме, говорихме си говорихме си и се изчукахме. - Еее, в това няма нищо лошо. - Да, ама на другия ден дойде балдъзата. Заприказвахме се, приказвахме си и най-накрая се изчукахме. - Еее, от това по-хубаво няма. - Да, ама на следващия ден дойде баджанака. Приказавахме си, приказаахме си и го изчуках. - А бе я да си ходиш, че много се заприказвахме нещо!