Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дори и да можеше да четеш женските мисли, пак нищо нямаше да разбереш.
Бисери 3,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тече изпит. Преподавателят казва: - Въпрос за шестица: С какво се измерва напрежението? Тишина. - Въпрос за петица. С какво се измерва напрежението: А) волтметър, Б) амперметър, В)ом метър. Отново тишина. - Въпрос за тройка: Напрежението не се ли измерва с волтметър? - Каква е разликата между верния и неверния мъж? - Верният понякога има угризения на съвестта. Един орел си летял, летял си, ама по едно време влезнал в един каньон, лети си орела, ама каньона се стеснява, лети си орела, каньона се стеснява, лети си, а каньона много се стеснил и орела си вика "Пу, да му е*а майката!" - Как завърши вчера скандала с жена ти? - Ааа, накрая падна на колене... - И какво ти каза? - Веднага излизай из-под леглото, кретен такъв! - Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ.