Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра си купила японски автомобил с десен волан. На другия ден колегите го питат: - Тиква, как е новата кола, бе? - Колата е супер, всичко си има... Само един проблем имам... Когато плювам през прозореца, все уцелвам жената...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Цитат от коментар на мач между Швеция и България: "И сега рязко далечно влизане отзад..."
Разни
03.10.2017
1,508 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибира. Звъни на вратата, но не му отварят. Изнервен от разни подозрения се засилил и разбил вратата. От спалнята излиза жена му по халат и казва: - Какво направи бе идиот?! Разби вратата! Добре, че случайно има тук един дърводелец.
Адвокат говори с клиента си, който е осъден за зверско убийство: - Имам две новини за вас. Добра и лоша. Лошата е, че сте осъден на смърт на електрическият стол... - Това е ужасно, а каква е добрата новина? - Успях да издействам по-нисък волтаж...
Пращат един борец на специална мисия в Щатите. Той обаче не знае английски. Пита шефа си: - Абе шефе, ами аз как ще се разбирам с хората? - Няма страшно. Английския е като българския само го говориш по-бавно, освен това на летището ще те чака човек така че ще се оправиш лесно. Каца той на летището в Щатите, вижда човека който го чака и отива при него. - Здррааввеей, ааз ссъъм ббоорреец оот Ббъъъллггааррия и иддвваам дда ииззппъъллння ссппееецциииааллнна ммиисссииия. - Здррааввеей, и ааз ссъъм ббоорреец оот Ббъъллггааррия и иддвваам дда те пооссрреееещнна. - Дооббрре дде, щоом аааз ссъъм ббооррееец ооот Ббъъллггаааррииия и тти сси ббооррееец оот Ббъълллггааарриия, заащо ттооггаавва сси ггооввоорриим нна аааннггллииййсскки?
- Докторе, елате колкото се може по-бързо! Жена ми има високо кръвно налягане! - Много ли е високо? - Не, на втория етаж сме.
Знаете ли, че днес(05.08) е международния ден на бирата :-) Честит празник на всички фенове! ---- Аз си мислех, че всеки петък е такъв ден, или поне ние така се организираме:-)