Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Още е рано за първата целувка! -казал принцът на Пепеляшка, след като слязъл от нея!
Разни 2,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко често се будеше нощем, сваляше сватбената халка и се радваше на свободата. После я слагаше обратно, гушваше жената и заспиваше. Умрял Джордж Буш.Отишъл в рая.Стоял там известно време и един ден отишъл да говори с Господ. - Шефе, пусни ме един уикенд да отида до Ада да видя малко и друг свят, как е там, как се живее... - Няма проблем. Този уикенд слизай долу, щом искаш. Отишъл Буш в Ада. Посрещнали го от портите с шампанско. Влиза и гледа текат навсякъде реки от уиски, шампансо, вино, ракия, бира..., наоколо само готини мацки се разхождат голи... Прекарал страхотен уикенд.Върнал се пак в Рая. - Шефе, изнасям се в Ада за постоянно - казал на Господ Взел си куфара и заминал.Стига до портите на Ада.Отваря му Дявола. Влиза Буш и кво да види... навсякъде огнени клади, писъци, стенания, бягащи в ужасение хора... - А,бе, Дяволе, кво е станало тука, бе? Миналата седмица бях тука... то едни фиести и купони, то едни реки от алкохол, то градини с марихуана... а пък ся...? - Ами то едно нещо е да си на почивка и друго да си резидент. На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата. - След малко, бабче-сега е още червено! - Страхливец! На зелено мога да мина и сама! Един делови човек получил нервен срив, и се записал на прием при психоаналитик. Той му казва: - Легнете на кушетката и казвайте всичко, каквото ви мине през главата! Човекът мълчи. Тогава психоаналитикът го предупреждава: - Не забравяйте, всяка минутка тук ви струва един лев! Бизнеменът продължава да мълчи, минава час, плаща шестдесет лева и си тръгва. Същото се повтаря и при второто му посещение. По време на трето му посещение най-накрая отваря уста: - Бих искал да ви питам нещо, докторе? Възможно ли е мое финансова участие във вашия бизнес? Психиатър се опитва да излекува някакъв, който упорито твърди, че е умрял. - Добре де, на труповете не им тече кръв, нали? - Правилно. - съгласява се пациентът. Психиатърът взема една игла, убожда му пръста и потича кръв. - Видя ли сега! Виждаш ли, че си в грешка! - радва се докторът. - Вярно, докторе, в грешка съм бил. - съгласява се пациентът. И на труповете им течала кръв…