Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как можахте да се напиете така? - Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
-Още е рано за първата целувка! -казал принцът на Пепеляшка, след като слязъл от нея!
Разни
03.10.2017
2,036 прегледа
Следващ →
Още вицове
Генко често се будеше нощем, сваляше сватбената халка и се радваше на свободата. После я слагаше обратно, гушваше жената и заспиваше.
Умрял Джордж Буш.Отишъл в рая.Стоял там известно време и един ден отишъл да говори с Господ. - Шефе, пусни ме един уикенд да отида до Ада да видя малко и друг свят, как е там, как се живее... - Няма проблем. Този уикенд слизай долу, щом искаш. Отишъл Буш в Ада. Посрещнали го от портите с шампанско. Влиза и гледа текат навсякъде реки от уиски, шампансо, вино, ракия, бира..., наоколо само готини мацки се разхождат голи... Прекарал страхотен уикенд.Върнал се пак в Рая. - Шефе, изнасям се в Ада за постоянно - казал на Господ Взел си куфара и заминал.Стига до портите на Ада.Отваря му Дявола. Влиза Буш и кво да види... навсякъде огнени клади, писъци, стенания, бягащи в ужасение хора... - А,бе, Дяволе, кво е станало тука, бе? Миналата седмица бях тука... то едни фиести и купони, то едни реки от алкохол, то градини с марихуана... а пък ся...? - Ами то едно нещо е да си на почивка и друго да си резидент.
На светофара възрастна жена моли млад мъж да я преведе през улицата. - След малко, бабче-сега е още червено! - Страхливец! На зелено мога да мина и сама!
Един делови човек получил нервен срив, и се записал на прием при психоаналитик. Той му казва: - Легнете на кушетката и казвайте всичко, каквото ви мине през главата! Човекът мълчи. Тогава психоаналитикът го предупреждава: - Не забравяйте, всяка минутка тук ви струва един лев! Бизнеменът продължава да мълчи, минава час, плаща шестдесет лева и си тръгва. Същото се повтаря и при второто му посещение. По време на трето му посещение най-накрая отваря уста: - Бих искал да ви питам нещо, докторе? Възможно ли е мое финансова участие във вашия бизнес?
Психиатър се опитва да излекува някакъв, който упорито твърди, че е умрял. - Добре де, на труповете не им тече кръв, нали? - Правилно. - съгласява се пациентът. Психиатърът взема една игла, убожда му пръста и потича кръв. - Видя ли сега! Виждаш ли, че си в грешка! - радва се докторът. - Вярно, докторе, в грешка съм бил. - съгласява се пациентът. И на труповете им течала кръв…