Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Попаднал папата в рая. Дошло време за обяд. Бог: - Е, какво, да хапнем, а? - Добре, съгласил се папата. Отворил Господ буркан с туршия и започнали да ядат. Папата гледа - долу в ада хората ядат черен хайвер, пържолки, пресни плодове. На следващия ден Господ отново пита: - Е, какво, ще хапнем ли? - Ще похапнем. Отваря Господ консерва домати и започват да ядат мълчаливо. Долу в ада хората пак нагъват всякакви вкусотии. - Господи! - не се сдържа папата. - Защо ние тук отваряме консерви, а тия долу се скъсват да ядат все хубави неща? - Ох, миличък... - въздъхва Господ. - Кой ще ти дойде тук да готви само за двама човека!?!
Семейни 3,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вечер. Средно-статистическо семейство. Бащата гледа новините, майката шета из апартамента, а 15-годишната дъщеря е някъде навън. Отпива си пичът от биричката, гледа си телевизия, и релаксира... Изведнъж от стаята на щерката се чува ужасявъщ писък и сърцераздирателни викове. -Красимирееее, ела бързооооо....Красимиреееее! ! ! Красимир, се втурнал, а жена му казва през сълзи и с ужас в очите: -Виж какво намерих! И повдигнала дюшека на леглото на 15-годишната щерка. Красимир се вцепенил! Под дюшека имало пълен набор от садо-мазо атрибути. Кожени сутиени и бикини, белезници, пръчки, плетени бичове, кожени камшиции и прочеее... -И какво ще правим сегааа? -проплакала майката. Красимир се замислил малко пък казал: -Не, зная, но определено няма да я биеме! Новините на кратко: малко за времето - жега, малко за политиката - мръсотия, малко за културата - скучно, малко за футбола - срамно. Вчера в общежитието на Националната Спортна Академия е станало сбиване. Пристигналите на мястото на инцидента полицаи също са изяли боя. Влиза един полицай в аптеката и прережда чакаштите и казва: - 100 презерватива. Мъж се обадилл: - Преди ни биеха, а сега ще ни ебат. Жена доволно казала: - Поне ще ни пазят. Отзад една баба се обадила любопитно. - Г-н полицай, Вие ли ще идвате по домовете, или ние трябва да дойдем в участъка. - А моята котка е необикновена? - И какво пък и е толкова необикновено? - Ето, виж тези снимки. - Е...птички..рибки...мишки...сирене...Какво? - Котката ги е снимала!