- Когато се изправиш на глава, цялата кръв нахлува в нея, а защо кръвта не ти нахлува в краката, когато стоиш прав?
- Защото краката ми не са празни...
Млад мъж се прибира у дома, гледа жена си(блондинка), че подсмърча тъжно.
- Чувствам се много зле - казва му тя - Гладих ти костюма и направих голяма дупка на панталона.
- Не се притеснявай - утешава я мъжът - Забрави ли, че имам два чифта панталони за този костюм.
- Не, слава Богу! - казва тя, бършейки сълзите си - Благодарение на тях успях да ги закърпя.