Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж черпи колегите си в службата с бонбони. - Какво става, какъв е повода? - Роди ми се момченце. - Браво! А как е жена ти? - Ами добре е засега... Още не съм й казал.
Семейни 2,947 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Иванчо,защо си обул ботушите си? Днес е топло и никъде няма кал! - Нищо, мамо, аз ще намеря! В едно купе пътуват четирима юзери. Всеки от тях има по един билет. В съседното купе, пътуват четирима системни програмисти. Имат един билет за четиримата. Очаква се да премине контрола. Системните програмисти се скриват в тоалетната на вагона, контрольора проверява билетите на юзерите, стига до тоалетната, тропа, от там се подава една ръка с билет, контрольора го проверява и продължава. Същите две компании се връщат с влака. Този път четиримата юзери имат един билет за всички, а системните програмисти нямат нито един. Отново се очаква контрола. Юзерите, се скриват в тоалетната, системните програмисти тропат на вратата, един от юзерите подава билета, системните програмисти го взимат и се скриват в другата тоалетна. Минава контрольора… Извод: не всеки алгоритъм, разработен от системните програмисти, е подходящ за юзерите! Прибира се един, ама много пиян. Като влиза в антрето се спъва и чупи огледалото и закачалката, паднал е и изскачат жената и децата, а той казва: - Какво? Не може да заспите без мен? - Чарлз, нещо ми убива в обувката! Виж какво е! - Камъче, сър Джон. - И какво прави това камъче в обувката ми? - Убива ви, сър Джон. Иванчо се заиграва с Марийка, и след като се превъзбужда я съблича. -Ама... чакай бе,какво правиш, за каква ме мислиш, ма недей бе, ама аз ... Ауууу Вкара Го! -Що, да го изкарам ли? -Ма, как ще го изкараш бе, садист!