Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на една бензиностанция: "Само до 24:00 часа може да заредите по старите цени" Гледа един и решава да зареди цял резервоар, че да е на далавера. Заредил и пита бензинджията: - Каква ще е новата цена след 24:00? - Пада с 3 процента... линк
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Колко наркомани са нужни, за да завият електрическа крушка? - 15 - един да я държи, а четиринадесет за да завъртят стаята.
Семейни
03.10.2017
2,948 прегледа
Следващ →
Още вицове
Клиент, току-що наброил по някакво дело за защита значителна сума, пита адвоката си: - И все пак не се ли страхувате от по-нататъшни трудности? - О, не… Най-трудното мина.
Ако инфлацията намалява, а стоките поскъпват, моите поздравления, вие живеете в България!
Из законите на Мърфи... Закон за еволюцията на Питър Компетентността винаги съдържа в себе си семето на некомпетентността. Правило на Питър за творческата некомпетентност Създавайте впечатление, че вече сте достигнали нивото си на некомпетентност. Теорема на Питър Некомпетентност плюс некомпетентност е равно на некомпетентност.
Аватар парти в Перник -!? -Бой до посиняване
Във влака се возят епископ и посланик. Возят се и спорят, кой от тях има по-висока титла. - На мен ми викат "Ваше преосвещенство" - казва епископът. - А пък мен ме наричат "Ваше превъзходителство" - казва посланикът. След половин час спорове, седящият в купето пътник не издържал и казал: - От нас тримата, аз съм с най-висок ранг. - Какъв си пък ти? - в един глас питат двамата. - Данъчен! - Е защо да си с най-висок ранг? - Защото като ме видят търговците и веднага викат - "О господи, пак ли си ти!