Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Третокласник пита младата си учителка: - Г-жо,вие станахте учителка,по призвание или заради заплащането? - Задай същият въпрос на кака си,когато закъснява нощем.
Разни 1,651 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама чукчи си говорят. - Абе според теб кой е най-бързия транспорт? - пита единият. - Тролеите. - отговаря другият. - И защо така мислиш? - Ами виж го само как върви като е вързан, представяш ли си какво ще е ако го отвържат! Госпожата казва на учениците: -Деца,кой ще разкаже съчинение за зимата? Първа вдигнала ръка Марийка и започнала да разказва. -Зима е. -Добре Марийке продължавай. -Вали пухкав сняг. -Добре Марийке по нататак. -Езерото е замръзнало. -Добре Марийке достатъчно.Някой друг да иска?Попитала госпожата. -Аз искам.Казал Иванчо. -Добре Иеанчо ама без глупости.И тои започнал. -Зима е.Вали пухкав сняг. -Браво Иванчо продалжавай. -Езерото е замръзнало. -Много добре Иванчо продължи нататък.Казала учудена госпожата. -Един вълк и една вълчица се ебат на леда. -Въъх!Иванчо неудобно е! -Неудобно е госпожо хлъзга се! В началото тя търсеше своя мъж по интернет, а сега - чрез Интерпол. Лъва и магарето спорели на кой му е по-голям члена. Лъва предложил: - Виж с`я Марко. Ше се ебнем взимно и ще видим кой ще го вкара по-навътре. К`во ще кажеш? - Ами добре лъвчо, все пак ти си цар на животните и си най-умен... Както кажеш. Застанал лъва зад магарето и му вкарал главичката. Магарето: - Давай още може... Лъва го вкарал до половината. Магарето: - Давай, още може... Лъва го вкарал целия. Магарето: - Давай, още може... Попритеснил се малко лъва, но трябва да си спази уговорката... Няма как. Застанало магарето зад лъва и вкарало само главичката. Лъва: - Давай, още може... Магатеро го вкарало до половината. - Давай, още може... Тогава магарето му го отпрал целия. Лъва: - Дафай, офти мофти.... на училище...1-ви час английски учителката я няма....отива Иванчо до у тях да я извика...звъни звъни звъни...никой не отваря...госпожата в банята...излиза тя и отива до вратата..поглежда през шпионката и пита: -Кой е? поглежда Иванчо през ключалката и вика: -Ей,Рошльо,я викни майка си!