Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ще бесят престъпник, той се опъва и крещи: - По кой закон се каните да ме бесите?! - Ние всички ви бесим по един и същи закон. - По какъв? - За земното притегляне.
Професионални 3,005 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си един англичанин и един българин на терасата, пият си аперитивчето... Българинът решил да се изфука с нещо пред госта си, ама нямало с какво. Същата вечер обаче се падало пълнолуние и както се наслаждавали на гледката той казал: - Ей, я виж каква хубава луна си имаме този месец в България! Англичанинът, учудено: - Че защо, какво й беше на старата? Бащата на Иванчо отишъл на родителска среща. Учителят по физика се оплакал от сина му. Накрая таткото не издържал и казал: - Нищо немога да направя, господин учителю! Иванчо си е такъв - от едното влиза, а от другото излиза. Учителят по физика веднага го прекъснал: - Не може да бъде. Звукът не се разпространява във вакуум. Двама приятели, ама много добре почерпени,се качват в колата на единия и трагват да се прибират. Единият кара, а другия ляга на задната седалка. Карат, карат и след малко ги спира полицай. - Добър вечер-казва полицая. - ММммммм Добъррр вечер-отговаря пияния който е отпред и кара - Хмм, вий май сте пияни малко, а??? И легналия отзад се надига едвам едвам и вика: - И за мене едно малко барман. :) Питали американец, французин и руснак с какви коли пътуват. Американецът казал: - На работа - с БМВ, из природата - с джип, в чужбина - с "Форд". Французинът: - На работа - с "Пежо", из природата - с "Рено", а в чужбина - с "Мерцедес". Руснакът казал: - На работа - с тролей, из природата - пеша, в чужбина - с танк. Не карай по-бързо от колкото може да лети ангела ти хранител.