Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Каква е разликата между оптимист и песимист? Оптимистът се смее, за да забрави, а песимистът забравя да се смее
Бисери 3,307 прегледа
Следващ →

Още вицове

85-годишен старец е при доктора. Доктора: - Никакво пиене, пушене. Нито мазно, люто, сладко... - А секс може ли да правя? - Какъв секс на вашата възраст? Как ви хрумна? - Забранихте ми всичко хубаво, трябва с нещо да се убива времето. Между двама влюбени: - Ау-у-у колко е грозен, дай да го лапна, че не мога да го гледам! Един студент(ветеринарна медицина)правил секс с момиче от медицинския колеж, всичко варвяло много добре. Дошъл пиковия момент и той еяколирал в устата на иначе скромната студентка. Но 2-3 секунди тя не предприемала нищо и държала течноста в устата си, след което той я попитал: -Какво ще правиш? А тя отвърнала: -Дай ми хлебче! Турист на тихоокеански остров. Гледа - някакъв туземец яде кокосов орех. Пита го: - Ей, в тая жега как не ви мързи да се катерите по палмите да берете орехи? - Мързи ни, как да не ни мързи. Ама ние не се катерим - чакаме да духне вятър и да ги събори. - Ами ако няма вятър? - Е, в такива безветрени години казваме, че реколтата е слаба... Попитали радио Ереван: - Защо е създаден автомобилът Форд? Те отговорили: - За да покажат, че има по-смотан автомобил от Опел!