Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Колко свърши мачът вчера? - 1:1. - За кого?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Не съм дебела! Моят Илия ми казва, че имам идеална фигура. - Миче, той е математик, за него идеалната фигура е кълбо.
Професионални
03.10.2017
1,733 прегледа
Следващ →
Още вицове
Финансовата криза в страната е толкова голяма, че вече момичетата се омъжват по любов...
Вървят из тундрата трима Чукчи за n-ти пореден ден търсейки жена да задоволи нагонът им. След многочасово търсене се покачват на едно възвишение. Единият от тях вдигнал ръка над очите си,огледал на длъж и на шир и рекал: - На хоризонте,женшчина нет. Другият му отговорил: - Потом сделаем кат вчера. А третия и най дребен извикал: - А я нехочу,нехочу
В бижутериен магазин продавачката към един господин: - В нашия магазин тази седмица има двадесет процента намаление на всички бижута! Сигурна съм, че ще зарадвате вашето момиче! - Нямам момиче - мърмори мъжа. - Нямате момиче? - Не. Жената не ми разрешава.
В новогодишната нощ по телевизията точно в 12 се появява надпис: "По молба на зрителите ще повторим миналогодишното новогодишно обръщение на президента."
Зима. По заледен път с мъка пълзи Запорожец. Зад него кара голям Мерцедес. Мутрите от Мерцедеса тръгнали да изпреварват Запорожеца. В същия момент той поднася по леда, врязва се в Мерцедеса, който излита от пътя, преобръща се няколко пъти и пада в една дупка... Шофьора на Запорожеца слиза и на бегом отива при разбития Мерцедес, поглежда в дупката и пита: - Момчета, има ли някой жив? Отдолу абсолютна тишина. - Има ли живи, бе? Отново тишина. - Их, провървя ми! - с облекчение въздъхва човека.