Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един пиян човек се изправя на барплота в един бар и казва: "Всички дето са от дясно са тъпанари, а тези отляво боклуци". Тогава един човек който се намирал отляво се изправил и казал: "Извинете господине, но аз не сам никакъв боклук". Отговорът бил: "Ами какво правищ оляво? Я бързо мини отдясно".
Пиянски 1,801 прегледа
Следващ →

Още вицове