Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разказ на ветеринар: Веднаж на гости ми дойде бивша моя студентка. Седим, говорим си и в един момент телефонът й звъни. Стопанката на куче, при която тя се кани да върви. Разговорът (както го чух, т.е. – само нейните отговори) звучеше така: - Да, ще дойда при вас след около час… Сигурно, по-добре да ме посрещнете на спирката на метрото. "Западен парк"? Добре, след един час. Как да ме познаете? Ами, аз съм висока и стройна. Облечена съм с черно палто, дълга черна пола… Черни ботуши… Чантата… Въобще, цялата съм в черно и с коса... В разговора настъпва дълга пауза. - …Коса – това е някаква прическа!
Професионални 3,017 прегледа
Следващ →

Още вицове

Люта зима. Трамвай. По средата на трамвая, до отворен прозорец стои блондинка. Един от пътниците се обажда: - Госпожице, навън е адски студено... бихте ли затворили прозореца? Блондинката продължава да стои мълчаливо. Друг пътник се обажда: - Затвори джама, ма. Не виждаш ли какъв студ е навън? Блондинката продължава да стои невъзмутимо. Трети пътник нервно се пресяга и затваря прозореца. Блондинката се обръща и бавно казва: - И какво? По-топло ли стана навън сега... Бяха си лика-прилика, тя - бърсалка, той - парцал. Мъж влиза в аптеката и казва: — Имате ли клизми? — Имаме. — Направете ми една. Иванчо седи на пода и реве с цяло гърло. Майка му пита: - Кво става бе, що си ревнал? - Ми... щот,... тати си удари.... ръката с чука, когато ковеше един пирон.... - Ти пък, я се успокой! Не трябва да ревеш за такива неща! Трябва да се смееш! - Да.. да.. аз нали... затова рева... щото се смях... В зоомагазина.Възрастна жена избира папагал. -Е,глупаче,можеш ли да говориш ?-пита тя папагала. -Разбира се-отвръща папагалът.-А ти, старо плашило,можеш ли да летиш?