Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно.
Професионални 3,378 прегледа
Следващ →

Още вицове

Опитай се сериозно да залъжеш глада и ще умреш. - Кога негърката си изхвърля боклука? - На деветия месец. Събота. 16:55. Единственият човек на работа пак е Генко :-))) Мъж влиза в компютърен клуб. - Искам да изпратя на майка ми поздравление за 8 март. Това трябва да е много специално съобщение, за да разбере колко много я обичам и уважавам. - Добра идея. Имате ли нещо наум или искате да ви помогнем? - попитали го хората от клуба. - О, след всички години, през които майка ми ми е казвала какво да правя. Не е минавала и седмица без да чуя неините съвети и наставления. Мисля, че знам перектния подарък за нея, но искам да съм сигурна, че че бъде изпратен до всичките й пет служебни компютъра, и до домашния й компютър, както и до лаптопа й. - Разбира се, няма проблеми. Какво е съобщението, което искате да изпратите? - Вируса I love you. - Защо хората ядат лук и чесън преди да пътуват с влак? - За да не им миришат чорапите!