Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вървят две монахини и виждат да продават банани. - Колко ще вземем?- пита едната. - Четири, два ще изядем.
Разни 2,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ето, пак всичко опира до пари! - каза той и прибра портфейла си в джоба на пижамата си. Млад послушник пристига в манастир и игуменът го развежда да го запознае с порядките в манастира. Влизат в една стая, в която има маса отрупана с всевъзможни вкусотии и игуменът казва: — Тук, чадо мое можеш да ядеш когато и каквото поискаш всеки ден, само в петък не! Влизат в друга стая с маса с всякакви маркови питиета. — Тук, чадо мое можеш да пиеш когато и каквото си поискаш всеки ден, само в петък не! Влизат в трета стая, пълна с раса, килимявки и прочее попски облекла. — Тук, чадо мое можеш да се преобличаш колкото искаш, всеки ден, само в петъка не! Накрая го въвежда в една малка стая, където има един долап, отваря долапа и се вижда гол задник. — Тук, чадо мое, можеш да идваш и да чукаш колкото искаш, само в петък не! Младия послушник бил много доволен и казал на игумена: — Отче Игумене, всичко в манастира много ми харесва и с радост ще остана да служа на Бога, но защо мога да ползвам всички тези блага през всички дни, освен петъка? — Защото, чадо мое, в петък ти ще си дежурен по долап. - Скъпа, хайде да правим секс... - Отивай и започвай, аз ще дойда след мъничко. Връща се мъж вкъщи, сяда усмихнат до жена си и пита: - Мила, виждала ли си 20лв. смачкани? - Не скъпи. Мъжът вади 20 лв. и ги смачква. Подава ги на жена си, тя ги изглажда и ги прибира. - Мила, а 50 лв. смачкани виждала ли си? - Не скъпи. Съпругът вади 50 лв., мачка ги и й ги подава. Тя се усмихва и си мисли: "Може би е получил заплата... сега ще го обера" Жената прибира и тази банкнота. - Мила, а 25 000 лв смачкани виждала ли си? - О-о-о... не мили. - Погледни тогава през прозореца, за да видиш Пежото на какво прилича! Отива жена при психотерапевт. - Докторе, мъчи ме един проблем. Много харесвам филма "Титаник"! - Няма нищо лошо в това! Аз, например, също го обичам! - Вие също ли сте го гледали 5000 пъти?