Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живял в Мексико един бик на име Джо голямото мъдо! И един ден в Мексико дошла някаква крава, която била първа красавица! Та, Джо голямото мъдо решил да я посети и се засилил! Стигнал и видял, че има 1 км. бодлива тел! Засилил се той минал през оградата спрял и я попитал: - Здравей, как се казваш? - Аз съм прелестната Мария - отвърнала кравата! - Приятно ми е аз съм Джо, а прякора ми остана на оградата!
Животни 3,344 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из дневника на поручик Ржевски: "Днес за пръв път целунах Наташа Ростова по бузата, но тя толкова силно си стисна краката, че направо ми сплеска члена!" Второкласник се прибира в къщи, ревейки и бучи: - Мааамоооооу, Мамоооо... днеска ми писаха двеее...! - Хаха, кфо ти пука, нали си болен от рак... Една жена се опитвала всячески да привлече вниманието на мъжа си. Купила си еротично бельо и се разхождала така из апартамента. Но мъжът й не й обърнал внимание. Само от време на време и подвикнал: - Дай още една ракия... Жената не издържала, излязла гола на балкона и се провикнала: - Няма ли мъже в тоя град, бе?! Тогава един минаващ мъж се провикнал: - Що? Да нямате ракия за изпиване? Седели в едно купе на влак французин, англичанин и българин. По едно време жената се изтървала и пръднала. Като джентълмен англичанинът казал: - Господа аз бях, ядох лоша храна и... След малко жената пак пръднала, и французинът казал: - Господа, този път бях аз, имам разстройство и... След малко българина станал да изпуши една цигара в коридора и казал: - Ало, тая ако се насере, да знаете че съм аз. Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия: -Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става! Приятелят му го потупал съчувствено: -Така е наборе, шоколада вече не го правят същия..