Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Снежанка се прибира една сутрин, Дядо Коледа я вижда, че не е във форма и я пита: - Какво стана, Снежанке, къде беше цяла нощ? - Ми много се напих, и не знам къде бях, какво правих... Само се сещам, че по едно време срещнах снежния човек и му направих свирка? - Така ли, и как беше? - Топи се в устата...
Семейни 2,996 прегледа
Следващ →

Още вицове