Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Радостта е вечна, тя никога не умира;скръбта е илюзия, тя никога няма да оживее.
Бисери 3,495 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку! Международна конференция на фармацефтите. Става американски фармацефт и казва: - Колеги, ние измислихме революционно хапче. Пиеш го и ти става 20 см! ! ! - Ама колега, 20 на дължина или на дебелина? - попитали останалите фармацефти. - Аааааа ние амариканците проблеми с дебелината нямаме, 20 на дължина! След малко става французина: - Колеги! и ние измислихме революционно хапче! ! ! Пиеш го и ти става 10 сантиметра! - Ама колега, 10 на дължина или на дебелина? ? ? - попитали пак заинтересовано останалите фармацефти. - Ааааааа ние французите проблеми с дължината нямаме, 10 см на дебелина! ! ! Станал българинът: - Ами колеги... и ние измислихме ремолюционно хапче... пиеш го и ти става като пъпеш! - Ама колега, дебел или дълъг като пъпеш и как точно пъпеш? - попитала супер учудено цялата зала. - Аааааа ама колеги, ние българите нямаме проблеми нито с дължината, нито с дебелината... като пъпеш... ама на вкус! ! ! Eдна вечерв Ломидол. Задругата спи... По едно време Гимли буди Леголас и му вика: - Леголас, хаиде да... а? - Ама не може, бе Гимли! Нощ е, другите ще ни чуят и какво ще си помислят тогава? - Ех, ама ние само малко... Тихичко! Моооооооля! - Ееееееее! Добре да го направим. И започват: -Гоооооооооорда стара планинаааааааааа.... Имало една ламя която се разхождала в гората срещнала Кума Лиса и я питала -Коя си ти ма?-питала ламята. -Такова аз съм Кума Лиса! -Няма Кума няма Лиса утре на полянката в един часа ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Продължила ламята вижда Кумчо Вълчо! -Кой си ти ла? -Такова аз съм Кумчо Вълчо! -Нама Кумчо няма Вълчо утре ща ям ВЪПРОСИ? -Нама! Продължава тя и вижда Баба Меца. -Коя си ти ма? -Такова аз съм Баба Меца! -Няма Баба няма Меца утре на полянката ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Среща Зайо,Байо. -Кой си ти ла? Зайо ,Байо! Няма Зайо няма Байо ВЪПРОСИ? Да един. -Казвай? -Може ли да не дойда? -Разбира се нали за това ме наричат добрата ламя Баба Спаска. При мъжете мъдростта идва заедно с импотентността.