Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато бракът им навлязъл в опасен период, млади съпрузи отишли при брачен консултант. Той изслушал оплакванията на жената, главното от които било това, че мъжът й я пренебрегва. - Женени сме едва от две години, а той никога не проявява интерес към мен. Никога не проявява нежност. Сякаш вече съм му омръзнала. Съпругът просто свил рамене и консултантът решил да вземе драстични мерки. Той отишъл при жената и страстно я целунал. Когато тя смаяно се отпуснала назад, психологът се обърнал към мъжа и казал: - Жена ви има нужда от това най-малко два пъти седмично. Съпругът отвърнал: - Ами, мога да я водя тук във вторник и четвъртък.
Семейни 3,190 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тя: - Ти футболист ли си? - Да, как позна? - Никой не ме е прегръщал и целувал така... - Николайчо кой е Димчо Дебелянов? - Ооо, госпожо нямаме такъв нашия клас Учителката: - Иванчо, днес домашното ти е написано много добре. Сигурен ли си, че никой не е помагал на баща ти? Един ден Бог и Адам се разхождали в рая. Бог казал на Адам, че е време да засели Земята. - Адаме - рекъл му Той, - можеш да започнеш, като целунеш Ева. - Какво е „целувка"? - попитал Адам. Господ му обяснил и Адам завел Ева зад един храст, и я целунал. После се върнал с широка усмивка и казал: - Беше страхотно. А сега? - Сега трябва да милваш Ева - отвърнал Бог. - Какво е „милвам"? Господ му обяснил, Адам завел Ева зад един храст и нежно започнал да я милва. После се върнал с широка усмивка и казал: - Това беше още по-хубаво от целувката. А сега? - Искам да се любиш с Ева - отвърнал Бог. - Какво е „да се любиш"? Господ му обяснил и Адам завел Ева зад храста. След няколко секунди се върнал и попитал Бог: - Какво е „боли ме главата"? Кара си Цанко Мутрето по магистралата, зарадван че си е купил ново Порше и в един момент някакъв раздрънкан Трабант задминава лъскавата му кола. Вбесен Цанко настъпва докрай Поршето, вдига 360 км и с мъки едва достига Трабанта. Засича го и спира. - Абе, пишлеменце, за к`во само се състезаваме, да ни гледат борчетата по селата? - О! Ние състезаваме ли се? Тогава да смена на 3-та...