Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На входа на завода на Фолксваген в Германия : " Благодарим на град Перник,че ни държат далече от бизнеса със скрап вече 20 години"
Професионални 2,929 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учител задава следната задача на учениците си: - Две групи работници слагат плочки на тротоар, дълъг триста метра. Групите са една срещу друга. Първата група напредва за час с три метра, а втората с пет. Кога ще се срещнат двете групи? - След половин час в най-близката кръчма - отговаря Иванчо. Виждали ли сте жената на Стиви Уондър? И той не я е виждал... Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне! Семейство се прибира от почивка на море в Созапол . - Почти не ви личи, дори не сте почернели - посрещат ги близките им. - Одраха ни кожите - отговарят двамата.- - Ми така е , като не ходите на море в Кушадъсъ. Два комара се срещнали на селската чешма. Единият си плискал обилно слабините с вода. - Какво правиш, приятелю, не сме се виждали отдавана! - Ох, остави се, много пострадах. Тръгнах да свалям светулки. От светулка, на светулка, но накрая попаднах на фас от цигара...