Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако искаш да се почувстваш богат, просто преброй всичките свои неща, които не си купил с пари
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
На входа на завода на Фолксваген в Германия : " Благодарим на град Перник,че ни държат далече от бизнеса със скрап вече 20 години"
Професионални
03.10.2017
2,929 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учител задава следната задача на учениците си: - Две групи работници слагат плочки на тротоар, дълъг триста метра. Групите са една срещу друга. Първата група напредва за час с три метра, а втората с пет. Кога ще се срещнат двете групи? - След половин час в най-близката кръчма - отговаря Иванчо.
Виждали ли сте жената на Стиви Уондър? И той не я е виждал...
Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне!
Семейство се прибира от почивка на море в Созапол . - Почти не ви личи, дори не сте почернели - посрещат ги близките им. - Одраха ни кожите - отговарят двамата.- - Ми така е , като не ходите на море в Кушадъсъ.
Два комара се срещнали на селската чешма. Единият си плискал обилно слабините с вода. - Какво правиш, приятелю, не сме се виждали отдавана! - Ох, остави се, много пострадах. Тръгнах да свалям светулки. От светулка, на светулка, но накрая попаднах на фас от цигара...