Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петка и Чапай карат самолет. - Петка, уредите? - Двайсет! - Какво двайсет, бе?! - А ти какво "уредите"?
Петка и Чапаев 4,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама приятели: - Вчера ходих на психолог. - И какво? - Цял час ми разказва какви кучки са жена му и тъща му. Направо зле ми стана... В болницата пациент пита доктор: - Докторе, ще умра ли? - Я не бъдете такъв песисмист, Имам за вас две новини. Лоша и добра, с коя да започна? - С добрата! - Имате много добре развита интуиция! Чапай и петка ги гонели поляците. Бягали те бягали и по едно време гледат един костюм на крава . Решили да го облекат те и да се маскират за да не ги познаят . Чапаи минал отзад а петка отпред. Поляците хванали кравата и решили да я нахранят със сено. За да не се усъмнят на петка му се наложило да яде сено тъй като бил отпред понамръщил се малко но нямало как ял . По едно време взел да се смее : - За какво се смееш петка ? - питал чапай. -Виждам че един поляк води бика ........ Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японеца казва: - Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония. Полицай спира жена за превишена скорост. - Когато ви видях да завивате насам си казах: "Най-малко шейсет!" - казва офицерът. - О, да. С тази шапка изглеждам по-възрастна.