Двама автомобилни инструктори се засичат на опашката пред КАТ:
- Кво става бе Гошо,нещо не те виждам много на кеф?
- Уволниха връзката в КАТ и се налага да чакам, ама и ти нещо на посърнал ми изглеждаш?
- Мани,мани,някой ме е проклел, паднаха ми се 7 блондинки за обучаване.
Тъщата случайно се хваща за оголен проводник в кухнята. От токовия удар тя отскача и обръща върху себе си кана с вода, и за да не се подхлъзне, се хваща за батерията на мивката.
Зетят, разстроено:
- Ех, мамо - все наопаки правиш всичко!...