Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Закон на Лейхи: Ако нещо се прави погрешно достатъчно често, то става правилно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена се обръща към доктора: - Докторе, моля ви не крийте нищо от мене! След като си счупи ръката мъжът ми ще може ли, някак си да мие съдовете?!
Семейни
03.10.2017
3,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се приятели: - От къде ти е тази огромна синина под окото? - Вчера срещнах един приятел, който тъкмо се връщаше от сватбено пътешествие. - Е, и какво? - Аз му препоръчах този брак.
Професор влиза в зала, където ще се проведе изпит, поглежда към студентите и казва: - Какви сте млади, свежи и красиви - като цветя! И у мен напира желанието да късам, да късам, да късам...
Мъж и жена сядат да обядват. Жената лакомо лапва лъжица вряла супа и се просълзява. - Какво ти стана, скъпа? пита съпругът. - Сетих се за покойната си майка. Тя толкова много обичаше такава супа. Мъжът също хапва от врялата супа и от неговите очи започват да текат сълзи. - А на теб какво ти става? - Ами и аз се сетих за покойната ти майка, дето ми набута такава съпруга...
Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе!
Вървят Прасчо и Мечо ПухХх из гората и по едно време какво да видят - ПУШКА! Понеже и двамата преди не били виждали седнали да я разглеждат. Въртят, сучат, по едно време Прасчо погледнал към цевта и, О НЕ !!!!, в този момент Мечо Пух натиснал спусъка. Гърмежът изкинтял из цялата гора. Прасчо се въргаля мъртво ранен и квичи (КВИИИК- КВИИИК-КВИИИК) - Смей се, смей се, свиньо нйедна, ма знаеш ли как ми писнаха ушите - рекъл ядосано Мечо Пух