Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало, Васко, ти ли си? - Аз съм. - Бременна съм! - Имате грешка!
Разни 1,864 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо премиерът не можел да спи? - Защото знае, колко добре са почистени коритата на реките.. Имам снимка на Чък Норис на декстопа. Това е най-добрата антивирусна защита, която съм имал! Младеж е обвинен в кражба. Адвокатът го пита: - Имаш ли пари за защита? - Нито петак. Но имам един "Форд". - Добре - отговаря адвокатът - Ще се задоволя с него. А сега да пристъпим към работа. Кажи какво си откраднал? - Как какво? Форда! В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а?" и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал:<BR>- Вие сте грозна!<BR>Никаква реакция от страна на жената..<BR>- Вие сте много грозна!!<BR>Пак нищо.<BR>- Вие сте умопомрачително грозна!!!<BR>- Пък вие сте пиян - извикала жената.<BR>- Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие.... Иванчо се връща от училище с обелено коляно. - Миличкият, вайка се майка му, сигурно много си плакал! - Нямаше смисъл, отвръща Иванчо. Наоколо нямаше никой.