Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо казва на баща си: - Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. - А ти благодари ли й? - Не. Веднага настъпих и другия й крак…
Иванчо и Марийка 3,831 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Около коледните празници, а именно на 27.12.2006, БГ ХАКЕРИ изкараха от строй официалния сайт на НАЦИОНАЛНАТА РАЗУЗНАВАТЕЛНА СЛУЖБА." инфо по темата - линк ===== - Ало, бол.бг ли е? - Да, кажете. - Имаме проблем с хоста. - Коя фирма сте? - Ние сме Националната разузнавателна служба... Блондинка мисли... Американец, французин и българин се запознават в една болница. Американецът е със счупен крак, французинът със счупен крак и ръка, а българинът е в гипсово корито. Тримата си разказват как са се озовали там. Започва американецът: - Прибирам се от командировка при жена си и след бурен секс първата вечер аз по навик извадих 50 долара. Тя се побърка и ме нападна с точилката... Французинът: - Прибирам се аз от командировка при жена си и първата вечер след страхотен секс по навик изваждам 100 евро, тя по навик ми връща 50 и като се започнахме... Българинът: -Прибирам се аз от командировка при жена ми и веднага се ориентираме към спалнята. По средата на третия тек на вратата се звъни. Тя, по навик "Мъжът ми! ", аз, по навик, през балкона... - Кой край на въжето трябва да хвърлим, за да помогнем на давещ се политик? - И двата... Две въшки си говорят: - Абе, аз вчера спах на такова място... Казвам ти, умрях от студ! - Къде спа? - В мустаците на един рокер. - Голяма грешка! Аз спя във Венериния хълм на жените. Опитай и ти! На следващата сутрин двете въшки се срещат: - Е,топличко ти беше? - Направих всичко, което ми каза, но когато се събудих, пак бях в мустаците на рокера.