Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се прибира от училище. Баба му любопитства: - Иванчо, как мина днеска, добре ли? - Бомба. - Браво, по какво? - По училището.
Иванчо и Марийка 3,552 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ученик имал слаб успех. След редица неуспешни опити , майката се обърнала към бащата: - Направи и ти нещо за това дете ! Поговори с него ! - Добре бе жена, Ще говоря с него ! Завел бащата сина си в елитно заведение пълно с готини мацки. Седнали на масата , а на сина се оцъклили очите : - Тате, тате ? Кой ги еб. тия мадами ? - Отличниците сине ! Отличниците ! Малък спортен самолет наближава парижко летище. Пилотът влиза във връзка с диспечерската кула: - Тук пилотът, тук пилотът. Бих желал да получа разрешение за кацане! - Уточнете къде се намирате! - В предната част на самолета, на седалката вляво. Всички медии съобщават, че вчера премиерът е открил незаконен лифт. Толкова ли няма ли кой да го закрие? ----- Съобщение на пресцентъра на министерски съвет: "Премиерът е бил на закриването на лифта... Ако котарака обича да спи на клавиатурата, значи в предишния живот е бил програмист. Двама евреи разговарят: - Абе Исак, кажи честно какво мислиш: ще излезе ли от Моше добър търговец? - Бе то че ще излезе, ще излезе, ама има още да учи! - Защо? - Защото все още като връща ресто, плаче...