Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Има два основни начин да получиш своето място в живота: - или да заемеш твърда позиция - или да застанеш в неудобна поза
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо се прибира от училище. Баба му любопитства: - Иванчо, как мина днеска, добре ли? - Бомба. - Браво, по какво? - По училището.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,552 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един ученик имал слаб успех. След редица неуспешни опити , майката се обърнала към бащата: - Направи и ти нещо за това дете ! Поговори с него ! - Добре бе жена, Ще говоря с него ! Завел бащата сина си в елитно заведение пълно с готини мацки. Седнали на масата , а на сина се оцъклили очите : - Тате, тате ? Кой ги еб. тия мадами ? - Отличниците сине ! Отличниците !
Малък спортен самолет наближава парижко летище. Пилотът влиза във връзка с диспечерската кула: - Тук пилотът, тук пилотът. Бих желал да получа разрешение за кацане! - Уточнете къде се намирате! - В предната част на самолета, на седалката вляво.
Всички медии съобщават, че вчера премиерът е открил незаконен лифт. Толкова ли няма ли кой да го закрие? ----- Съобщение на пресцентъра на министерски съвет: "Премиерът е бил на закриването на лифта...
Ако котарака обича да спи на клавиатурата, значи в предишния живот е бил програмист.
Двама евреи разговарят: - Абе Исак, кажи честно какво мислиш: ще излезе ли от Моше добър търговец? - Бе то че ще излезе, ще излезе, ама има още да учи! - Защо? - Защото все още като връща ресто, плаче...