Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Марийка към Иванчо: - Иванчо, айде да са оженим! - Ма, кой ще ни вземе нас, ма Марийке…
Иванчо и Марийка 3,825 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кандидатстуденски бисери:Камилите издържат дълго в пустинята, защото имат вода в бъбреците. Не могат да ме спънат! - каза лазещия. Удар по честолюбието на жената е, кагота мъжът заспи веднага след секса. Удар по честолюбието на мъжа е, когато жената заспи по време на секса... Двама мъже се срещат в хипер маркета Метро ... единият вика ... - Как си бе човече не сме се виждали отдавна? Другият отговаря ... - Добре съм, ти как си? - И аз така... - Как върви с жена ти ...? - С двеста лева в минута... Час по биология. Учителката задава въпрос: — Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: — Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. — Най-сладкото нещо госпожо е сексът. — Мръсник – възмущава се учителката. — А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж – обобщава Иванчо.